telefon tel./fax.  32 384 46 51; 572 399 383; 501 127 627 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma Thermotechnika powstała w styczniu 1999r. Jesteśmy na rynku już ponad 20 lat i w chwili obecnej jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem projektowym w Tarnowskich Górach. Projektujemy wewnętrzne instalacje gazu, kotłownie i węzły cieplne, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne, instalacje wod-kan, sieci i przyłącza wod-kan, sieci i przyłącza gazowe, stacje redukcyjne gazu, sieci i przyłącza ciepłownicze, instalacje przeciwpożarowe hydrantowe i tryskaczowe, instalacje technologiczne dla stacji paliw, stacje uzdatniania wody.

Dzięki zespołowi doświadczonych projektantów z uprawnieniami bez ograniczeń w zakresie instalacji sanitarnych oraz ambitnych asystentów, jesteśmy w stanie zapewnić sprawną i kompleksową realizację inwestycji zarówno na etapie projektu, jak i w trakcie prac budowlanych.
Współpraca z biurami projektowymi na terenie całego kraju nauczyła nas jak budować wysoką jakość obsługi naszych Partnerów. Dzięki wdrożeniu systemu Building Information Model posiłkujemy się technologią 3D przy szczególnie skomplikowanych układach instalacji.

Nasz zespół gwarantuje najwyższy poziom wykonania zleconych prac. Opracowane dokumentacje posiadają niezbędne uzgodnienia i opinie techniczne oraz są zgodne z najnowszą wiedzą techniczną, obowiązującymi normami i przepisami. Wysoka jakość dostarczanych przez pracownię rozwiązań, fachowość, terminowość wykonywanych prac i zrozumienie potrzeb klienta odzwierciedla ciągle rosnąca grupa stałych klientów.

Przygotowaną przez nas dokumentację, uzgodnienia i upoważnienia jesteśmy w stanie dostarczyć do Państwa w ciągu jednego dnia, dzięki niezawodnym usługom świadczonym przez firmy kurierskie, z którymi na stale współpracujemy.

Nasze biuro o łącznej powierzchni 70m2 i jest wyposażone jest w nowoczesne stanowiska komputerowe wyposażone najnowsze oprogramowanie inżynierskie Autocad, Revit MEP, Bricscad, Ventpack, Instalsoft oraz własne urządzenia poligraficzne firm HP do wykonywania kolorowych wydruków atramentowych ( formaty od A4 do A0 +) oraz Konica Minolta do wykonywania skanów i kolorowych wydruków w technologii laserowej (od A4 do A3) co zapewnia odpowiednią jakość i terminowość przygotowania dokumentacji.

  • ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
  • 1